Koherentnego życia! :)

Podsumowanie roku 2022 już gotowe !!!

Rok 2022 był dla nas dość intensywny – długo pracowałyśmy nad stroną, realizowałyśmy warsztaty i szkolenia w ramach programu rehabilitacji osób z zaburzeniami depresyjnymi, bywałyśmy gościem w osiedlowej telewizji, a oprócz tego spełniałyśmy się w psychoterapii.

Praca z ludźmi jest dla nas pasją i chciałybyśmy, żeby to się nigdy nie zmieniło. W różnych sytuacjach zawodowych dostawałyśmy mnóstwo ciepłych słów oraz informacji zwrotnych doceniających nasz wysiłek, za co jesteśmy bardzo wdzięczne!

Dziękujemy każdemu z osobna, kto w tym roku pojawił się na naszej drodze i dłużej lub krócej kroczył nią z nami. Każde doświadczenie jest cenne i może ubogacić, jeśli potrafimy coś sobie z  niego wziąć. My działamy, bo to sprawia nam olbrzymią radość! Nie dążymy do tego, żeby być idealne, ale realne, bo nam na takich właśnie relacjach zależy.

Dziękujemy osobom, które śledzą wpisy na naszej stronie i w social mediach. Dziękujemy za sugestie w kwestii tematów na bloga. Będziemy starały się stopniowo, ale regularnie pisać i zamieszczać. Nieustannie jesteśmy otwarte na to, co nowe, dobre i prowadzące do KOHERENCJI.

Zostańcie z nami!

 

Poniżej zamieściłyśmy link do krótkiej prezentacji. Zachęcamy do obejrzenia 🙂

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco z naszymi newsami!

Nie spamujemy :) Przeczytaj naszą politykę prywatności.